מדבקות לוגו לרכב

לוגו העסק הינו האייטם המייצג את העסק כלפי חוץ יותר מכל דבר אחר. הצמדת הלוגו לרכבי העסק הינה דרך מומלצת ביותר לחשיפה מקסימלית של העסק לקהל לקוחותיו הפוטנציאלי, בעלות נמוכה ובקלות. כיצד מומלץ לעטר את רכבי החברה בלוגו? על כך בהמשך...

מיתוג החברה עם מדבקות לוגו לרכב

מדבקות לוגו לרכברכבי החברה החורשים את הארץ בגלגליהם עשויים לשמש כשטח פרסום אקטיבי לחלוטין שעליו יתנוסס לוגו העסק שלכם. אם תחשבו על כך, הרי שפרסומת על גבי רכב עשויה להיות אפקטיבית יותר מכל פרסומת סטנדרטית על לוח המודעות ואפילו במדיה. לוח המודעות זוכה, בדרך כלל, להצצה חטופה אגב הליכה מהירה. פרסומות במדיה נמאסו מזמן על כולם ומתקבלות ללא אהדה רבה. אולם, מדבקות לוגו לרכב בולטות  במיוחד כאשר לקוחותיכם הפוטנציאליים תקועים בפקק ארוך ומתפתל, שאיננו מחזה נדיר כלל בישראל, הם משועממים לחלוטין ומחפשים אייטם מעורר עניין בסביבתם. כאשר עיניהם נתקלות בלוגו החברה שלכם, הם נטולים את כל העכבות הרגילות החוסמות אותם מהפנמת מסרים פרסומיים, ולוגו העסק המתנוסס על רכב החברה שלכם עושה את העבודה ומותיר עליהם את הרושם הרצוי.

מגוון סוגים של מדבקות לוגו לרכב

מדבקות לוגו לרכב מגיעות במגוון צבעים וגימורים, כגון: דום, בולטות, קריסטל, בועה וכו'... ואפילו בצבעי כסף וזהב. כמו כן, ניתן להשיג מדבקות לרכב שקופות למחצה ומדבקות בצבעים זוהרים. את חיתוך המדבקה בהתאם לאותיות הלוגו ניתן לבצע בשני אופנים: הראשון שבהם הוא חיתוך לייזר, והשני הוא חיתוך פלוטר ממוחשב. בחיתוך הפלוטר מקובל להשתמש לצורך חיתוך מדבקות ויניל - מדבקות פלסטיות העשויות PVC ואשר עשויות לפלוט גזים רעילים בחיתוך לייזר. השימוש במדבקות ויניל לצורך הכנת מדבקות לוגו לרכב מקובל ביותר, ועל כן, בכל הנוגע למדבקות לוגו – חיתוך פלוטר הינו הליך מצוי בהחלט.

דגשים חשובים

זכרו שלוגו העסק מייצג אתכם, והנראות החיצונית שלו נתפסת בעיני הלקוח הפוטנציאלי כמעידה על איכות העסק שלכם. גם אם זה נדמה לכם מגוחך - מדבקת לוגו דהויה ומדולדלת מציגה את העסק שלכם כחלש, חסר ברק ולא אטרקטיבי לחלוטין. מנגד, מדבקות לוגו לרכב בעלות צבעוניות חדה, שלמה, מודבקת היטב ומרשימה - הן אחד מכלי העזר היותר יעילים שמציגים את העסק שלכם כאיכותי, עוצמתי ומצליח. כיצד תוודאו שמדבקות הלוגו שלכם תייצגנה אתכם כראוי? בהתחשב במזג האוויר הישראלי המורכב משמש קופחת וממטרים עזים לסירוגין, ההקפדה על עמידות המדבקה היא מאסט. מעבר לכך, חשוב מאוד לבחור במדבקה בעלת הדפסה עמידה במיוחד, שצבעיה יהיו חדים ובולטים לאורך זמן. את המדבקה חשוב להדביק היטב, ללא בליטות מיותרות וללא בועות אוויר שיפגעו בחזותה החיצונית. מדבקה איכותית ועמידה תייצג אתכם בכבוד לאורך זמן, תתמודד בקלות עם שטיפת הרכב ועם תנאי מזג האוויר, ותישאר על עומדה למספר שנים, כשהלוגו שלכם מייצג אתכם בגאווה בכל נקודה על פני המפה.
תפריט דף הבית טלפון