עיטוף רכבים

מעוניינים לחשוף את העסק שלכם לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים, אך תעריפי הפרסום במדיה ובחוצות מאיימים לרושש אתכם? אתם מוזמנים לנסות את האלטרנטיבה הבאה: עיטוף רכבי החברה.

הדרך האולטימטיבית לפרסום אפקטיבי

רכבים עטופים במדבקת פרסום גדולת ממדים העוטפת את הרכב מכל צדיו הפכו מזמן למחזה מקובל בכבישי הארץ. תעריפי הפרסום המאמירים, יחד עם הרצון למצוא ערוץ פרסום מקורי ואחר שיבדיל את העסק ממתחריו, גורמים לבעלי עסקים מכל רחבי הארץ לחשוב מחוץ לקופסא ולהעדיף את האלטרנטיבה המושלמת לפרסום במדיה או בחוצות: עיטוף רכבים. עיטוף הרכבים זול הרבה יותר וזוכה לחשיפה רחבה יותר. מחיר מדבקות עיטוף לרכב, גם היקרות ביותר, איננו מתקרב למחירים המקובלים בשוק הפרסום. ויתירה מכך - אם פרסום בערוצים הסטנדרטיים מוגבל בזמן ולא תמיד נקלט בתודעתו של הלקוח, הרי שהמדבקות העוטפות את הרכב שורדות לאורך זמן ממושך, ומצדיקות כל שקל שהושקע בהן. והעיקר – החשיפה לה זוכות מדבקות העיטוף של הרכבים מקיפה ביותר, ועשויה בהחלט להגיע לקהלים רחבים יותר, בהשוואה למודעה בעיתונות או פרסומת ברדיו. כישראלים, גם אתם נתקעים מדי פעם בפקק ארוך ובלתי נגמר, שבו אין לכם מה לעשות חוץ מלבהות בכביש המשתרע מולכם, ולבחון מתוך שעמום את המדבקות על הרכבים שתקועים לצדכם. ובינינו, אם הרכב המדובר עטוף במדבקה אטרקטיבית, מעוצבת ובעלת מסר פרסומי קולע, סביר בהחלט שהיא תיחרת בזיכרונכם גם לאחר שהפקק ישתחרר...

איכות ללא פשרות

מחפשים מדבקת עיטוף לרכב בודד או לצי הרכבים של החברה? חפשו אחר מדבקות איכותיות אשר תייצגנה את העסק שלכם בכבוד. דמיינו לעצמכם רכב חברה עטוף במדבקה דהויה, בלויה פה ושם, ואשר מודבקת באופן בלתי מקצועי. האם הייתם מעוניינים להשקיע כסף במוצר של החברה? מסתבר בהחלט שלא. עיטוף רכבים רשלני של החברה, גם אם איננו בהכרח משקף את רמת החברה ואת איכות תוצריה, ירתיע אתכם ממגע עסקי עמה. כבעלי עסק או חברה, שאיפתכם המוצהרת הינה להגדיל את קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם ולהניע לפעולה כמה שיותר מהם. אם כן, וודאו שעיטוף הרכבים שלכם עשוי ללא פשרות ויוצר רושם מקצועי, יוקרתי ואיכותי.

איך עושים את זה?

הדרך לעיטוף רכבים מושלם קלה ביותר. פשוט – פנו לחברה מקצועית ואמינה, בעלת וותק וניסיון רב בתחום מדבקות הרכב והזמינו מדבקות עיטוף איכותיות, העשויות מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, המודפסות בהדפסה איכותית ועמידה, המכוסות בלמינציה חזקה ואיכותית, ואשר מצוידות בחומרי הגנה מפני פגעי מזג האוויר, תוך דגש על קרינת השמש הארץ ישראלית הגורמת למדבקות רכב איכותיות פחות להפוך דהויות. נתון חשוב נוסף שמומלץ להשקיע בו הוא הדבקה מקצועית של מדבקות העיטוף. הותירו את הצמדת המדבקות לעובדי החברה המקצועיים וקבלו רכב מרשים ומעוצב, ללא בועות בלתי רצויות.
תפריט דף הבית טלפון