מדבקות לרכב מסחרי

אם עד היום חשבתם שהרכבים המסחריים שברשותכם הינם כלי רכב סטנדרטיים המשמשים רק לניוד עובדים ומוצרים, אתם מוזמנים לערוך היכרות עם הטרנד החדשני בעולם השיווק העסקי: מדבקות לרכב מסחרי.

לנצל את הרכב עד הסוף

התפיסה השיווקית העדכנית המקובלת כיום רואה ברכבי חברה או עסק שטח פרסומי לכל דבר. נשמע מוזר? זהו, שלא. מגמת הפרסום על רכבי חברה, בייחוד רכבים מסחריים המזוהים עם העסק יותר מרכבים אחרים, צוברת פופולאריות מרשימה. כיום, יותר ויותר בעלי עסקים המעוניינים לשמור על מאזן חיובי בעסק מחפשים אלטרנטיבות מקוריות לאמצעי הפרסום הסטנדרטיים בתקשורת ובמדיה המהווים בור ללא תחתית מבחינה פיננסית. והם מוצאים! מדבקות לרכבים מסחריים, או מדבקות לרכבים קומפקטיים ולמשאיות, מפרסמות את העסק באופן אפקטיבי וחוסכות סכומי כסף אדירים של תקציבי פרסום. אז אם החברה או העסק שברשותכם מחזיקים ברכב מסחרי אחד או יותר, אתם מוזמנים להצטרף לאלפי בעלי עסקים אחרים שקלטו את הפוטנציאל הטמון במדבקות לרכב ולהפסיק לזרוק את כספכם על דקת שידור ברדיו או על עמוד פרסום בודד בעיתוני סוף השבוע. מדבקות לרכב מסחרי ולרכבי חברה אחרים עושות את העבודה טוב הרבה יותר, ובזול!

יתרונות השימוש במדבקות לרכב מסחרי

אם חברתכם מחזיקה בצי רכבים המורכב ממכוניות קטנות וקומפקטיות ומרכבים מסחריים, והנכם מתלבטים על אילו מתוך הרכבים מומלץ להצמיד מדבקות, ההמלצה הגורפת היא להעדיף את הרכבים המסחריים. כמובן, מתוך הנחה שתנועת רכבי החברה המסחריים על הכביש איננה פחותה מזו של רכבי החברה הפרטיים, קיימת העדפה ברורה לשילוט רכבים מסחריים. הרכבים המסחריים גדולים יותר, מה שאומר, כמובן, שטח פרסומי גדול יותר שהמדבקה שעל גביו בולטת למרחק גדול יותר. מעבר לכך, בשונה מרכבים פרטיים, רכבים מסחריים מעוצבים, בדרך כלל, בקווים ישרים וחלקים, מה שהופך את ייצור המדבקה והדבקתה למשימה קלה ופשוטה יותר. אם רכבי החברה המסחריים שלכם חורשים בגלגליהם את כבישי הארץ ללא כל סימן מזהה, אתם מחמיצים במו ידיכם את התועלת הטמונה בשטח הפרסומי שעל גביהם. אם מישהו היה מציע לכם שילוט חוצות חינם לא הייתם לוקחים? השטח הפרסומי שעל גבי הרכבים המסחריים שלכם איננו שונה מכל לוח מודעות אחר. במחשבה שנייה, הוא זוכה לחשיפה גדולה יותר מכל לוח מודעות סטנדרטי, ועל כן – שווה הרבה יותר. אל תחמיצו!

איכות לפני הכל

רכב מסחרי עם מדבקה דהויה? בלויה? מודבקת ברשלנות? לא בעסק שלכם! החשיפה רחבת ההיקף לה זוכות מדבקות הרכב מחייבת הקפדה בלתי מתפשרת על איכותן המקסימלית. בחרתם לשלט את הרכבים המסחריים שלכם? אנו מייצרים רק מדבקות איכותית, המיוצרות מחומרי גלם עמידים במיוחד, מודפסות בהדפסה מקצועית ברמה גבוהה ומודבקות באופן מקצועי, ללא בליטות מבישות. זכרו, הרכב המסחרי שלכם מייצג אתכם. מתגו אותו בהתאם.
תפריט דף הבית טלפון