שילוט רכבים | משאיות

שילוט רכבים משמש כדרך אפקטיבית לפרסום חוצות יעיל וזול שמרבית החברות הדומיננטיות במשק עושות בו שימוש נרחב. בכתבה הבאה יוצגו יתרונות שילוט הרכבים ומספר דגשים חשובים עליהם מומלץ להקפיד במטרה ליצור שילוט מרשים שיעשה את העבודה על הכביש היטב.

יתרונות השילוט רכבים

שילוט רכביםשימוש ברכבי החברה ככלי פרסום אסטרטגי נהנה מיתרונות רבים. הראשון שבהם הוא החשיפה לקהל לקוחות פוטנציאלי בהיקף עצום. רכבי החברה מפרסמים את החברה בכל רגע נתון ובכל מיקום על פני המפה ומנגישים את המסר הפרסומי אותו בעליה מעוניינים להעביר בקנה מידה נרחב במיוחד. למעשה, ניתן לראות בכל כל רכב חברה בלתי משולט שטח פרסומי מבוזבז. כאשר רכב חברה נע על הכביש בנקודות שונות ברחבי הארץ כאנונימי, בעל העסק מחמיץ במו ידיו הזדמנות פז לשילוט חוצות נע המשווק אותו בכל פינה אפשרית שרכבי החברה מגיעים אליה. יתרון נוסף נוגע בעלויות הנמוכות של שילוט רכבים בהשוואה לעלויות פרסום חוצות בגודל מקביל. בעוד שלעסקים קטנים ובינוניים אין כל סיכוי להתמודד עם מחירי השוק של פרסום חוצות סטנדרטי, הרי ששילוט על רכבי החברה עם מדבקות לרכב כרוך בעלות חד פעמית סבירה תמורת רכישת השילוט והצמדתו לרכב. בנוסף, בעוד שילוט חוצות סטנדרטי ויקר להחריד שורד על מקומו לפרק זמן קצוב וקצר, הרי ששילוט רכב איכותי עשוי להיוותר על עמדו כשנתיים, ולשווק את העסק בחוצות ברצף, בין אם הוא בנסיעה ואפילו כאשר הוא נח בחניית העסק או בחניה במקום מגוריו של העובד המחזיק בו. יתרון נוסף הוא גודל השטח הפרסומי של שילוט הרכב. גודל הפרסומת המוצבת על רכב, במיוחד אם תבחרו באופציה של עיטוף הרכב מכל צדיו, גדול ובולט למרחוק, ללא כל השוואה למודעת פרסום קטנה בעיתונות שאף עשויה, במקרים מסוימים, להיות יקרה יותר. פרסום באמצעות שילוט משאיות או שילוט רכבים מסחריים הוא ללא ספק האופציה המועדפת מבחינה זו. הפרסומת המוצמדת לארגז המשאית ענקית, בולטת למרחק, ומושכת את עיני העוברים והשבים כמו גם את עיני הנהגים האחרים שעל הכביש.

איכות השילוט

חשוב מאוד לבחור בשילוט איכותי, הן מבחינת העיצוב, הן מבחינת איכות חומר הגלם בו נעשה שימוש והן מבחינת ההדפסה. חשוב לזכור ששילוט הרכב מייצג אתכם בפני כל רואיו, ועל כן, חשוב שתשווקו את החברה כיוקרתית וכבעלת יכולת. שילוט רכבים עמיד בעל צבעים חדים משדר עוצמה, יכולת פיננסית ויוקרה. שילוט דהוי או מתבלה משדר ללקוחות את ההפך הגמור, וחבל.

הגנה מפני נזקי אקלים

בכל הנוגע למוצר זה, חובה להקפיד על הגנה מקסימלית מפני פגעי מזג האוויר, ובארצנו - בעיקר מפני קרינת השמש הישראלית הקופחת. אמצעי ההגנה הם, בראש ובראשונה, הדפסה בדיו המיועד להתמודדות עם תנאי חוץ. לאחר מכן, יש להשתמש בלמינציה ייעודית איכותית המבטיחה עמידות מושלמת לטווח ארוך.
תפריט דף הבית טלפון